Cinsel İstek ve Haz Artırma İşlemleri

Klitoris çevresinde aşırı deri katlantısı olduğunda hem klitoris geniş ve düzensiz görünür hem de cinsel ilişkide uyarılması ve kadının orgazm olması zorlaşır.

Klitoral Hudoplasti

Klitoris çevresinde aşırı deri katlantısı olduğunda hem klitoris geniş ve düzensiz görünür hem de cinsel ilişkide uyarılması ve kadının orgazm olması zorlaşır. Klitoral hudoplasti, cinsel ilişki sırasında daha kolay uyarılabilmek, klitoris çevresindeki fazla cilt katlantılarını gidererek daha estetik bir görünüme kavuşmak için yapılan bir işlemdir. Operasyon büyük ve küçük dudak estetiği ameliyatı ile birlikte yapılabilir. İşlem sonrasında daha sık ve yoğun klitoral uyarılma sonucu daha fazla cinsel haz duyulur. 

 

G-SHOT

G-shot, cinsel hazzı iyileştirmek için yapılan bir prosedürdür. Vajinanın ön tarafında bir bölge olan G noktasına enjeksiyon verilerek boyutu artırılır. Enjeksiyon maddesi olarak hastanın kendi kanından elde edilen plateletden zengin plazma (PRP) veya hyaluronik asit gibi bir dolgu maddesi kullanılabilir.

Bu prosedürün uygulandığı kadınlarda vajinal orgazmın ve libidonun artırdığı gösterilmiştir.

 

O-SHOT

O-shot, klitoral orgazmları artırmak için yapılan bir prosedürdür. Klitoris çevresine kişinin kendi kanından elde edilen plateletden zengin plazma (PRP) veya kollajen kullanılarak enjeksiyon yapılır. Bu işlemin klitoral orgazmların sıklığını ve yoğunluğunu artırdığı gösterilmiştir.


Merhaba
Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
kapat