G-SHOT (Orgazm Aşısı)

G-SHOT (Orgazm Aşısı)

G noktası hyaluronik asid dolgu veya yağ enjeksiyonu ile 2-4 kat oranında büyütülebilmektedir. Bu şekilde hem cinsel ilişki çok daha tatmin edici olmakta, hem de orgazm işlevi kolaylaştırılmaktadır.

G-SHOT

G noktası vajinanın giriş kısmından yaklaşık 2-3 cm kadar içeride ve vajinanın üst-ön duvarında bulunmaktadır. Burası cinsel haz açısından oldukça duyarlı ve fonksiyonel bir bölgedir. G noktası hyaluronik asid dolgu veya yağ enjeksiyonu ile 2-4 kat oranında büyütülebilmektedir. Bu şekilde hem cinsel ilişki çok daha tatmin edici olmakta, hem de orgazm işlevi kolaylaştırılmaktadır.

İDRAR KAÇIRMA PROBLEMLERİ İÇİN O-SHOT & G-SHOT

Kadınlarda idrar kaçırma sorunları için O-shot ve G-shot uygulaması yapılabilmektedir. Kadınlarda mesane boynu ve idrar kanalı (uretra) çevresindeki kolajen bağ dokusu doğum travmasıyla veya yaşın ilerlemesiyle zaman içerisinde zayıflamaktadır. Bu nedenle özellikle doğum yapmış ve ileri yaşta kadınlarda öksürük, gülme ve ağır kaldırma gibi fiziksel aktivitelerle idrar kaçırma problemi yani ‘Stres Üriner İnkontinans ’ sık olarak görülmektedir.
PRP, hyaluronik asid ve yağ dolgusu enjeksiyonları (O-SHOT & G-SHOT) ile bu bölgede doku desteği ve hücre yenilenmesi sağlanmaktadır. Böylelikle özellikle gülme, ağır kaldırma veya aşırı fiziksel hareket ile ortaya çıkan idrar kaçırma problemleri (Stres Üriner İnkontinans) tedavi edilebilmektedir.


Merhaba
Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
kapat