O-SHOT (Orgazm Aşısı)

O-SHOT (Orgazm Aşısı)

O-shot, cinsel haz ve orgazm yoğunluğunun artırılması için yapılan bir prosedürdür.

O-SHOT
O-shot, orgazm noktalarına yapılan genital PRP uygulamasıdır. Klitoris ve vajen içindeki duyarlı cinsel haz noktalarına PRP enjeksiyonu ile orgazm sıklığında ve yoğunluğunda artış hedeflenir.

O-SHOT HANGİ AMAÇLARLA YAPILIR?
O shot uygulaması en fazla cinsel ilişkide haz ve orgazm yoğunluğunun artışını sağlamak için yapılmaktadır. Böylece klitoral ve vajinal orgazmın yoğunluğunda artış sağlanmaktadır. Aynı zamanda cinsel ilişkide haz alan hastalarda bu hazzı daha da yoğunlaştırmak amacıyla da ‘O-Shot’ yapılabilmektedir. 

İDRAR KAÇIRMA PROBLEMLERİ İÇİN O-SHOT & G-SHOT

Kadınlarda idrar kaçırma sorunları için O-shot ve G-shot uygulaması yapılabilmektedir. Kadınlarda mesane boynu ve idrar kanalı (uretra) çevresindeki kolajen bağ dokusu doğum travmasıyla veya yaşın ilerlemesiyle zaman içerisinde zayıflamaktadır. Bu nedenle özellikle doğum yapmış ve ileri yaşta kadınlarda öksürük, gülme ve ağır kaldırma gibi fiziksel aktivitelerle idrar kaçırma problemi yani ‘Stres Üriner İnkontinans ’ sık olarak görülmektedir.
PRP, hyaluronik asid ve yağ dolgusu enjeksiyonları (O-SHOT & G-SHOT) ile bu bölgede doku desteği ve hücre yenilenmesi sağlanmaktadır. Böylelikle özellikle gülme, ağır kaldırma veya aşırı fiziksel hareket ile ortaya çıkan idrar kaçırma problemleri (Stres Üriner İnkontinans) tedavi edilebilmektedir.


Merhaba
Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
kapat